До X32-го немного не хватает мощности. Ну то такое себе, на любителя.
Вікторія Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анастасія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер, клей гарно тримається, користуюся ним вже рік, ніякої алергії чи пошкоджених вій немає, замовлю обов'язково ще й не раз! Це найкращий продавець якого я зустрічала! Все дуже сподобалося, велике дякую)
До X32-го немного не хватает мощности.
Ну то такое себе, на любителя.
Все супер, клей гарно тримається, користуюся ним вже рік, ніякої алергії чи пошкоджених вій немає, замовлю обов'язково ще й не раз! Це найкращий продавець якого я зустрічала! Все дуже сподобалося, велике дякую)