Спробувала нарешті ці вії. Якість сподобалась, подводка для повік не розтікалася, самі вії прийшлося трішки відрізати бо задовгі по віках. Але чомусь тільки чотири години вони протрималися на очах , потім почали відклеюватися 🙈. Чи замало я нанесла цього клей-геля для повік чи погода вплинула бо дуже сильний вітер на вулиці був та ще й дощ, або подводка тримає вії на очах тільки декілька годин 🙄....Сервіс дуже гарний, зі мною вже зв'язалися і пояснили і скинули відео як користуватися правильно , щоб довше носити накладні вії 🤗
Анна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Екатерина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо товар забрала тинты прикольные мне нравятся На руке уже испробовала и вправду не стераются как другие блески для губ
Тетяна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александра Л.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тінти непагані, але занадто насичений колір для першого шару..З їжею більшість кольору з'їдається, тому цілий день носити не вдасться..
Спробувала нарешті ці вії. Якість сподобалась, подводка для повік не розтікалася, самі вії прийшлося трішки відрізати бо задовгі по віках. Але чомусь тільки чотири години вони протрималися на очах , потім почали відклеюватися 🙈. Чи замало я нанесла цього клей-геля для повік чи погода вплинула бо дуже сильний вітер на вулиці був та ще й дощ, або подводка тримає вії на очах тільки декілька годин 🙄....Сервіс дуже гарний, зі мною вже зв'язалися і пояснили і скинули відео як користуватися правильно , щоб довше носити накладні вії 🤗
Спасибо товар забрала тинты прикольные мне нравятся
На руке уже испробовала и вправду не стераются как другие блески для губ
Тінти непагані, але занадто насичений колір для першого шару..З їжею більшість кольору з'їдається, тому цілий день носити не вдасться..