До X32-го немного не хватает мощности. Ну то такое себе, на любителя.
Вікторія Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер, клей гарно тримається, користуюся ним вже рік, ніякої алергії чи пошкоджених вій немає, замовлю обов'язково ще й не раз! Це найкращий продавець якого я зустрічала! Все дуже сподобалося, велике дякую)
До X32-го немного не хватает мощности.
Ну то такое себе, на любителя.
Все супер, клей гарно тримається, користуюся ним вже рік, ніякої алергії чи пошкоджених вій немає, замовлю обов'язково ще й не раз! Це найкращий продавець якого я зустрічала! Все дуже сподобалося, велике дякую)